Hakkımızda

Sektöre, tam donanımlı makina parkı ve 5000 m2 üretim alanına sahip fabrikasıyla siz müşterilerine kusursuz hizmeti ve görsel estetiği sunmayı hedef alarak girmiştir.

Sahip olduğu pazarlama ağı ile gerek üretim ,gerekse satış sonrası servis hizmetleriyle müşteri memnuniyetini sağlamak gayesindedir. Güleryüzlü hizmet, ürünün sipariş aşamasından başlayarak,montajı takip eden sürecinde de müşteri memnuniyeti esas alınarak aralıksız devam etmektedir.

2 Yıl boyunca geçerli olan ürün garantimiz kalitemizi yansıtmaktadır. Firmamız, profesyonel kadrosu ve işinde uzman imalat ve servis ekibi ile sektöre yeni bir can katmak, çelik kapıyla sanatı buluşturmak için yola çıkmıştır. 

ELİFNAZ ÇELİK KAPI, dünyada ki kalite standartlarını ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek,ürünlerinde maksimum verim alacağı şekilde yeni teknolojileri kullanmaya özen göstermektedir.Bununla da yetinmeyerek bünyesinde bulunan AR-GE ekibiyle her geçen gün başka bir yeniliğe imza atarak farkını ürünlerinde uygulamakta ve size sunmaktadır.